Alan Kokulandırma Yöntemleri

Alan Kokulandırma Yöntemleri


Alan kokulandırma, eski nesil ve yeni nesil yöntemler ile kolayca kokulandırılır. Fakat eski nesil yöntemler, kokunun kalıcılığı konusunda sizleri yarı yolda bırakabilir. Alanı kokulandırma yöntemlerini ele alacak olursak;
  • Bambu Çubuklu Oda Kokusu : Yeni nesil yöntemlerden birisi olan ve oldukça etkili olan yöntemler arasındadır. Bambu ağacından elde edilmiş çubuklar desteği ile alanınızı kokulandırabilirsiniz. Bambu çubuğunun sayısı arttıkça kokunu da yayılma hızı artacaktır. Fakat şişe içinde ki koku da süratlica tükenecektir. şu sebeple hız ile çubuk sayısı arasındaki orantıyı kendinize bakılırsa ayarlayabilirsiniz.
  • Oda Spreyi : Oda spreyleri, alana anında koku yayabilir. Fakat alanda koku kalıcılığı uzun sürmeyebilir. şundan dolayı anında sonuç tesiri verir fakat uzun soluklu koku yayma da etkisiz kalabilir. Oda spreyi yerine süreli koku aygıtı ile alanınızı kokulandırabilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında kokuyu alana püskürterek, alanın aynı koku ile kokmasını sağlayabilirsiniz.
  • Koku Cihazları : Alanınızın büyüklüğü ne olursa olsun, firmanıza özel olarak hazırlanan alan kokulandırma esansları ile kokunun alanda yoğun şekilde kokmasını sağlayabilirsiniz.